Hybride glijmiddel Anal Comfort 100 ml - Lube Tube Prijs € 19,90 In winkelwagen Premium hybride glijmiddel voor anale seks: extra langdurige glide en veel...
-10%Touro XXXL Power Cream 15 ml - Erectie & Performance € 25,99 -10% Prijs € 23,40 In winkelwagen Ontdek de kracht van Touro XXXL Power Cream 15 ml voor snelle stimulatie, een...
-10%Biologische & veganistische Aloe Vera glijgel - 100 ml € 14,90 -10% Prijs € 13,41 In winkelwagen Gecertificeerde biologische intieme gel met een Aloe Vera-formulering....
Time Lag vertragende spray 25 ml Prijs € 14,90 In winkelwagen Deze vertragende spray vermindert de gevoeligheid van de penis om langer door...
Erectiecrème Touro Power 15ml Prijs € 14,91 In winkelwagen Touro Power (15 ml) : crème intime avec taurine, ginkgo biloba et ginseng,...
Bio kamille glijgel (waterbasis) - 100 ml Prijs € 14,91 In winkelwagen Kalmerende bio glijgel op waterbasis met kamille-extract. Zacht, niet...
-15%Stimulerende Peniscrème met Vibrerend Effect — Piranha Power Cream € 26,90 -15% Prijs € 22,87 In winkelwagen Een stimulerende crème voor de penis die een warm-koud effect, een vibrerend...
-12%Vibrerende Intieme Gel – Sexy Vibe! Liquid Vibrator (Niveau 7/10) € 23,90 -12% Prijs € 21,04 In winkelwagen Op zoek naar intense sensaties? Sexy Vibe! is de klassieke stimulerende gel...
Glijmiddel op waterbasis Aardbei 100 ml - Lube Tube Prijs € 11,91 In winkelwagen Waterbasis glijmiddel met heerlijke aardbeiensmaak voor extra fun tijdens...
Stimulerende gel voor anulingus - Greek Kiss Prijs € 21,90 In winkelwagen Greek Kiss is een stimulerende gel voor anulingus met een dubbel effect:...
Eau de Toilette Feromoon Booster 50ml — Sensfeel voor Mannen Prijs € 40,83 In winkelwagen Deze eau de toilette van Sensfeel combineert verfijnde noten met feromonen...
Bruisende Massage Mousse - Passievrucht 150ml Prijs € 24,99 In winkelwagen Een innovatieve massagemousse die bruisende sensaties combineert met een...
-10%Set van 3 Sensuele Massageoliën Tantric Glanzend Effect € 31,90 -10% Prijs € 28,72 In winkelwagen Ontdek een set sensorische oliën met betoverende geuren voor onvergetelijke...
Glijmiddel met sperma-effect - Lube Tube Semen Lube 150 ml Prijs € 20,90 In winkelwagen Glijmiddel op waterbasis met sperma-effect: romige, melkachtige textuur voor...
-12%Kusbare Appel Massage Kit 100 ml - Sexy Therapy € 22,90 -12% Prijs € 20,16 In winkelwagen Een Sensuele Verleiding met Fruitige Smaken Laat je verleiden door de frisse,...
Time Lag 2 Vertragingsspray 10 ml Prijs € 25,99 In winkelwagen Een innovatieve oplossing van de nieuwste generatie die een vertraagde...
Kusbare Aardbeien Massage Kit - Sexy Therapy 100 ml Prijs € 22,90 In winkelwagen Ontdek een nieuwe dimensie van voorspel met deze sensuele kit die al uw...
Bruisende Massage Mousse - Aardbei 150 ml Prijs € 24,90 In winkelwagen Een heerlijke massagemousse die bruisende sensaties combineert met een zoete...
Lifting Crème voor Borsten en Billen Vol+Up Prijs € 28,99 In winkelwagen Vorm uw rondingen opnieuw op natuurlijke wijze met deze innovatieve crème met...
-16%Vibrerende & Tintelende Intiemgel – Dual Vibe Strawberry Gin Tonic (Liquid Vibrator) € 27,99 -16% Prijs € 23,52 In winkelwagen Zin in nieuwe sensaties? Deze kusbare, vibrerende intiemgel met strawberry...