Jolt Silver Amandel 25 ml(2) Prijs € 10,90 In winkelwagen Poppers Jolt Silver is verrijkt met essentiële amandelolie (1%) en geeft...
-40%Unicorn Poppers Pack – 4 Intensiteiten(2) € 47,60 -40% Prijs € 28,57 In winkelwagen Unicorn Poppers Pack: 4 flesjes, 4 vibes (Propyl, Pentyl, Amyl + Hybride) om...
-18%Rush Turbo Propyl 24ml - Zachte intensiteit(4) € 11,88 -18% Prijs € 9,75 In winkelwagen Rush Turbo Propyl 24ml: zachte propyl-variant voor wie een mildere rush...
-20%Rush Turbo Pentyl 24ml - Zeer hoge intensiteit(2) € 12,90 -20% Prijs € 10,32 In winkelwagen Rush Turbo Pentyl 24ml: snelle en krachtige pentyl-variant voor liefhebbers...
-20%Rush Turbo Amyl 24ml - Hoge intensiteit(2) € 12,90 -20% Prijs € 10,32 In winkelwagen Rush Turbo Amyl 24ml: progressieve amyl-variant met een diepe, krachtige...
-20%Amyl Slutcore 24ml - Poppers Amyl Ultrasterk € 12,90 -20% Prijs € 10,32 In winkelwagen Puur amylnitriet in een flesje van 24 ml. Binnen een paar seconden zet de...
-25%French Fucker Pentyl 25ml - Poppers Extra Sterk uit Frankrijk € 13,90 -25% Prijs € 10,43 In winkelwagen Pentyl gedistilleerd in Frankrijk, in een aluminium flesje van 25 ml. Een...
-15%Miss Pentyl 25ml - Poppers Extra Sterk uit Frankrijk € 13,90 -15% Prijs € 11,82 In winkelwagen De pentyl van Jolt in een aluminium flesje van 25 ml. Zachte opkomst,...
-30%Queer Nation 25ml - Poppers Amyl-Propyl Pride Editie € 14,90 -30% Prijs € 10,43 In winkelwagen Trots, sterk en klaar om alles te laten knallen. Onder het regenboogvuurwerk...
Poppers Rush Original 24 ml - Slanke fles Niet op voorraad(1) Prijs € 10,90 In winkelwagen Rush Original is de iconische poppers voor intense, sensuele...
Rush Pocket 30 ml - Aluminium fles (beter houdbaar) Niet op voorraad(3) € 14,85 -€ 2,00 Prijs € 12,85 In winkelwagen De Rush poppers zijn extra sterk met een bijna onmiddellijke actie dankzij de...
Rush Zero 24ml Niet op voorraad(7) € 14,95 -€ 5,00 Prijs € 9,95 In winkelwagen De gloednieuwe Rush Zero-poppers: een hybride aroma van 50% propylnitriet en...
-25%Super Rush Poppers 24 ml Niet op voorraad(10) € 12,90 -25% Prijs € 9,68 In winkelwagen Super Rush Poppers is één van de krachtigste in het Rush-assortiment. Dankzij...
-20%Activator Ultramyl Poppers 24ml - Snelle Intense Effecten Niet op voorraad(2) € 13,90 -20% Prijs € 11,12 In winkelwagen De Activator Ultramyl 24 ml is de old-school amylformule in een modern jasje...
-40%Pack Iron FIST - 3 Intensiteiten: Laat los Niet op voorraad(8) € 48,70 -40% Prijs € 29,22 In winkelwagen Klaar om alles los te laten?Iron Fist is een Duitse poppers-klassieker om je...
-25%Poppers Rush XXL 40ml Niet op voorraad(4) € 16,90 -25% Prijs € 12,68 In winkelwagen De best verkochte poppers in Europa in een speciale XXL-editie van 40ml. Rush...
-50%Cosmic Power Pakket - Ontdekkingsdeal -50% Niet op voorraad(5) € 59,60 -50% Prijs € 29,80 In winkelwagen De Cosmic Power-reeks doet zijn naam eer aan: een echte “rocket” vibe dankzij...
All Black Poppers 24 ml Niet op voorraad € 11,90 -€ 2,00 Prijs € 9,91 In winkelwagen De officiële All Black Poppers (24 ml) voor een snelle, intense vibe tijdens...
-45%Pentyl Turbo Pack – 3 Poppers met Snelle & Sterke Effecten Niet op voorraad(1) € 42,70 -45% Prijs € 23,49 In winkelwagen Pentyl Turbo Pack: 3x 24 ml met stevige variatie: Elix Pentyl, Rush Turbo...
Poppers M voor Cruising & BDSM - Geconcentreerde formule 24 ml Niet op voorraad(1) Prijs € 10,90 In winkelwagen Ervaar de vibe van de jaren 70 en 80 met M Leather Cleaner. Ultra...